Kıbrıs paylaşımlı transfer için sizlere bilgi vererek yardımcı olmak istiyoruz. Ercan Havalimanından otellere paylaşımlı transfer almak istiyorsanız Türkiye’den otelinizi aldığınız acenteler sizlere yardımcı olabilir.  Kıbrıs transfer firmamız şu anda sadece kişiye özel transferler yapabilmektedir.

Toplu taşımalarda yolcu azlığından oluşacak ekstra bekleme süreleri. Otele gidişte tüm otelleri dolaşarak gidilmesinden dolayı yol güzergahında ekstra fazladan yolculuk olması sebebiyle tavsiye ettiğimiz veya uyguladığımız transferler içinde paylaşımlı otel transferleri maalesef şu anda yoktur. Özel transfer talepleriniz ve Kıbrıs otel transfer fiyatları için tıklayınız.

Kıbrıs’ta Otellere Paylaşımlı Transfer

Kıbrıs’ta tatil bölgeleri 3 ayrılıyor. Girne en popüler ve adanın turizm merkezi konumundadır. 2nci olarak Mağusa ise adanın doğusunda bulunur. 3ncü bölge olarak, Bafra ve İskele bölgesi otellerine de bu güzergah üzerinden gidilir.

Paylaşımlı Transfer

kıbrıs paylaşımlı transfer

Ercan Havalimanı Otellere Paylaşımlı Transfer

Firma olarak paylaşımlı transfer yapmıyoruz, VİP ve ÖZEL transferler yapıyoruz. Ancak paylaşımlı transfer arayan müşterilerimiz uçaktan indikten sonra acentelerin kontuarlarına giderek oradan paylaşımlı transfer sorabilirler.