Kıbrıs paylaşımlı transfer için sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Havalimanından otellere paylaşımlı transfer almak istiyorsanız Türkiye’den otelinizi aldığınız acenteler sizlere yardımcı olabilir. Firmamız şu anda kişiye özel transferler yapabilmektedir. Toplu taşımalarda yolcu azlığından oluşacak beklemeler. Otele gidişte dolaşarak gidilmesinden dolayı yol güzergahında 1 saatten fazla yolculuk olması sebebiyle tavsiye ettiğimiz veya uyguladığımız transferler içinde paylaşımlı transfer rezervasyonu maalesef şimdilik yoktur. Özel transfer talepleriniz için Kıbrıs otel transfer fiyatları için tıklayınız.

Kıbrıs’ta Otellere Paylaşımlı Transfer

Kıbrıs’ta tatil bölgeleri 3 ayrılıyor. Girne en popüler ve adanın turizm merkezi konumundadır. 2nci olarak Mağusa ise adanın doğusunda bulunur. 3ncü bölge olarak, Bafra ve İskele bölgesi otellerine de bu güzergah üzerinden gidilir.

Paylaşımlı Transfer

kıbrıs paylaşımlı transfer

Ercan Havalimanı Otellere Paylaşımlı Transfer

Firma olarak paylaşımlı transfer yapmıyoruz, VİP ve ÖZEL transferler yapıyoruz. Ancak paylaşımlı transfer arayan müşterilerimiz uçaktan indikten sonra acentelerin kontuarlarına giderek oradan paylaşımlı transfer sorabilirler.