Ercan Havalimanı Kyrenia Palace Otel Transfer, Taksi

Ercan Havalimanı ile Kyrenia Palace otel transfer arası 43 kilometre ve ortalama 45 dakikalık bir mesafedir.  Lefkoşa – Girne anayolunu kullanarak transferinizi sağlıyoruz. Çift şeritli olan Lefkoşa-Girne ana yolunu bu otele transfer için kullanmayı tercih ediyoruz. Mesafe ve trafik açısından daha avantajlı olan anayol Kyrenia Palace Butik Otele Taksi ve Transfer için tercih ettiğimiz bir yoldur.

Kyrenia Palace Boutique Hotel

Kyrenia Palace Butik otel Kıbrıs’ın antik liman manzaralı butik otellerinden biridir. Ercan Havalimanından çıktığınızda kısa sürede Girne şehir merkezindeki bu otele ulaşabilirsiniz. Bu otel şehirin içinde yer almaktadır. Bu nedenle tercih edilen bir iş ve tatil otelidir.

Kıbrıs Kyrenia Palace Otel Transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, ortlama 45 dakika içinde Kyrenia Palace otele transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Kyrenia Palace Butik Otele Nasıl Gidilir?

Ercan Havalimanı Kyrenia Palace Butik Otel Arası Kaç Km?

Ercan havalimanından Kyrenia Palace butik otele en kısa yol Lefkoşa-Girne ana yolu diye anılan yoldur. Ortalama yol mesafesi 43 km’dir. ve 45 dakikalık bir sürede ulaşılabilir. Kyrenia Palace butik otele taksi transfer ücreti için sitemizin fiyat listesi sayfasını inceleyiniz.

Ercan havalimanından Kyrenia Palace Butik otele transfer fiyatı, nasıl gidilir, yol süresi bilgileri

Kyrenia Palace Butik Otel Nerede ve Nasıl Gidilir?

Kyrenia Palace Butik otel Girne şehir merkezi bölgesindedir. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımız ile veya bizden araç kiralayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma seçeneği de vardır. Ercan Havalimanında bulunan Kıbhas otobüsleri ile Girne şehir merkezine oradan da yürüyerek Kyrenia Palace Butik Otele kadar ulaşabilirsiniz. Ancak hem zaman olarak süre uzayacaktır. Hemde zahmetli olacaktır. Ücret olarak toplam fiyatta özel transfere çok yakın olacaktır.