Ercan Havalimanı Elexus Otel Transfer

Ercan Havalimanı ile Elexus Otel transfer arası ortalama 25 – 30dk lık bir mesafedir. Ercan Havalimanı üzerinden 2 yol üzerinden gidilebilir. Kısa yol olarak Ercan Havalimanından çıktığımızda Girne’te dağ yolu üzerinden devam edip kısa yoldan yaklaşık 25 – 30dk içinde Girne’de bulunan otelinize ulaşabiliriz. Ayrıca 2nci yol tercihi olarak da önce Lefkoşa şehir merkezine ve ordan da Girne ana yolu üzerinden otelin bulunduğu Çatalköy’e gidebiliriz.

Elexus Otel

Elexus otel Kıbrıs’ın en popüler otellerinden biridir. Ercan Havalimanından çıktığınızda orta mesafedeki oteldir. Bu otel sahile sıfırdır ve çok güzel kendine ait kum plajı vardır. Bu nedenle en çok tercih edilen aileler için uygun tatil oteldir. Ayrıca Elexus otelin içinde ayrıca büyük bir casinosu da bulunmaktadır.

elexus-otel-transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, yaklaşık 25 – 30dk içinde Elexus otele transferinizi gerçekleştiriyor.

Elexus Otel Nerede ve Nasıl Gidilir?

Elexus Otel, Kıbrıs’ın Girne şehrinde batı bölgesinde bulunur. Sahile sıfır kum sahile sahiptir. Adanın en sakin ve sessiz bir bölgesinde bulunan otele, şirketimize ait size özel yeni model Mercedes Vito araçlarımız ile taksi ve transfer yapabiliriz.