Ercan Havalimanı Park Palace Otel Transfer, Taksi

Ercan Havalimanı ile Park Palace otel transfer arası 40 kilometre ve ortalama 40 dakikalık bir mesafedir.  Girne dağ yolunu kullanarak transferinizi sağlıyoruz. Çift şeritli olan Lefkoşa-Girne ana yolunu bu otele transfer için kullanmayı tercih ediyoruz. Mesafe ve trafik açısından daha avantajlı olan dağ yolu Park palace Otele Taksi ve Transfer için tercih ettiğimiz bir yoldur.

Park Palace Hotel

Park Palace otel Kıbrıs’ın Girne şehir merkezi otellerinden biridir. Ercan Havalimanından çıktığınızda kısa sürede Girne şehir merkezindeki bu otele ulaşabilirsiniz. Bu otel şehirin içinde yer almaktadır. Bu nedenle tercih edilen bir iş ve tatil otelidir.

Kıbrıs Park Palace Otel Transfer

park-palace-otel-transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, ortlama 40 dakika içinde Park Palace otele transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Park Palace Otele Nasıl Gidilir?

Ercan Havalimanı Park palace Otel Arası Kaç Km?

Ercan havalimanından Park palace otele en kısa yol Lefkoşa-Girne ana yolu diye anılan yoldur. Ortalama yol mesafesi 38 km’dir. ve 40 dakikalık bir sürede ulaşılabilir. Park palace otele taksi transfer ücreti için sitemizin fiyat listesi sayfasını inceleyiniz.

Ercan havalimanından Park palace otele transfer fiyatı, nasıl gidilir, yol süresi bilgileri

Park Palace Otel Nerede ve Nasıl Gidilir?

Park palace otel Girne şehir merkezi bölgesindedir. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımız ile veya bizden araç kiralayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma seçeneği de vardır. Ercan Havalimanında bulunan Kıbhas otobüsleri ile Girne şehir merkezine oradan da dolmuş veya yürüyerek Park palace Otele kadar ulaşabilirsiniz. Ancak hem zaman olarak süre uzayacaktır. Hemde zahmetli olacaktır. Ücret olarak toplam fiyatta özel transfere çok yakın olacaktır.