Ercan Havalimanı Bafra Transfer, Taksi

Ercan Havalimanı ile Bafra transfer için şehir merkezi arası 70 kilometre ve ortalama 60 dakikalık bir mesafedir.  Çift şeritli olan Lefkoşa-Bafra ana yolunu bu otele transfer için kullanmayı tercih ediyoruz. Mesafe ve trafik açısından daha avantajlı olan ana yolu Bafra Transferi için tercih ettiğimiz bir yoldur.

Bafra Transfer

Bafra Transfer taleplerinde şehir merkezine  Ercan Havalimanından çıktığınızda kısa sürede Bafra şehir merkezine  ulaşabilirsiniz. Bafra adanın kum sahillerine sahip adanın en güzel bölgesinde bulunmaktadır. Yaz ve kış her zaman ziyaretçiler olmaktadır.

Kıbrıs Bafra Otel Transfer

bafra transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, ortlama 60 dakika içinde Girne’ye transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Ercan Havalimanından Bafra'ya Nasıl Gidilir?

Ercan havalimanından Bafra transfer fiyatı, nasıl gidilir, yol süresi bilgileri ile özel otel transfer talebinizi göndermek için tıklayın.

Ercan Havalimanı Bafra Arası Kaç Km?

Ercan havalimanından Bafra’ya en kısa yol Bafra Turizm Bölgesi yolu diye anılan ana yoldur. Ortalama yol mesafesi 70 km’dir. ve 60 dakikalık bir sürede ulaşılabilir. Bafra taksi transfer ücreti için sitemizin fiyat listesi sayfasını inceleyiniz.

Ercan havalimanından Bafra şehir merkezine transfer fiyatı, nasıl gidilir, yol süresi bilgileri

Bafra Nerede ve Nasıl Gidilir?

Bafra Kıbrıs’ın kuzeyinde yer alır. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımız ile veya bizden araç kiralayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma seçeneği de vardır. Ercan Havalimanında bulunan Kıbhas otobüsleri ile Mağusa şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak hem zaman olarak süre uzayacaktır. Hemde zahmetli olacaktır. Ücret olarak toplam fiyatta özel transfere çok yakın olacaktır.