Ercan Havalimanından otobüs ile otel transfer hizmeti rezervasyon taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Kıbrıs içi şöförlü otobüsümüz ile tur ve transfer hizmeti veriyoruz.

Otobüs Kiralama Transfer

Kıbrıs otobüs kiralama ve transfer hizmetimiz ile Havalimanı – Otel transferleri, şehir içi turistik turlar, kongreler için otobüs kiralama hizmetleri. Gideceğiniz yer her neresi olursa olsun; Lefkoşa, Magosa, Girne, İskele, Güzelyurt, Otel, Kıbrıs’ta askeri birlik veya Kıbrıs’taki üniversitelerimize. şoförümüz sizi konaklama yapacağınız yere kadar götürecektir. Araç tipi kişi sayınıza bağlı olarak değişmektedir.

Kongre ve Bayi Toplantısı Otobüs Transferi

Ercan Havalimanı ve Kıbrıs Otelleri arası otobüs transfer talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kıbrıs’ta kongre, bayi toplantısı, seminer ve hertürlü organizasyonlarınız için otobüs ile Ercan Havalimanı ve Kıbrıs Otelleri arasında transfer hizmeti sağlıyoruz.

Ercan Havalimanından Otobüs ile otel transfer hizmeti rezervasyon taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Gideceğiniz yer her neresi olursa olsun; Lefkoşa, Magosa, Girne, İskele, Güzelyurt, Otel, Kıbrıs’ta askeri birlik veya Kıbrıs’taki üniversitelerimize. şoförümüz sizi konaklama yapacağınız yere kadar götürecektir. Araç tipi kişi sayınıza bağlı olarak değişmektedir.

kibris-otobus-transfer

Kıbrıs’ta Otobüs ile Otel Transferi, Turistik Şehir Turları ve Toplantı ve Kongre Taşımacılığı

  • Kıbrıs’ta düzenlenen Kongre ve Organizasyonların Ercan Havalimanı ile Kıbrıs Otelleri arasında kişi sınırı olmaksızın kıbrıs otobüs kiralama ve transferleri.
  • Seyahat acentelerinin yurtiçi ve yurtdışından gelen misafirlerinin havaalanı, otel transferleri, şehir turları Otel ve şirket misafirlerinin, organizasyon şirketlerinin havaalanı transferleri ve şehir içi ulaşım hizmetleri.
  • Ülkemize gelen turistlerin günlük şehir içi taşıma hizmetleri
  • Siyasi Parti, sendika gibi çok sayıda kişinin şehir içi ve şehirlerarası ulaşım hizmetleri
  • Okul, dernek gibi faaliyet gösteren kuruluşların ulaşım hizmetleri
  • Arzu edilen ulaşımlarınızda deneyimli hostes kadromuzda soğuk sıcak yemek servisi ve içecek servisi verilir.

Ercan Havalimanından Kıbrıs Otellerine

Sıkça Sorulan Sorular

  • otobüs fiyatlarımız, seçtiğiniz aracın sınıfına göre 45 kişiye kadar aynı fiyat geçerlidir.
  • Yukarıdaki Ücretler kişi başı mı? yoksa otobüs fiyatı mı?
  • Yukarıdaki ücretlerimiz tek yön, yani sadece gidiş fiyatlarımızdır.”]Yukarıdaki ücretler tek yön mü yoksa çift yön mü?

“Kıbrıs’ta Kongre Turizmi” kongre ve diğer organizasyonlar için oldukça iyi bir tercih olacaktır. Ada genelinde 8 büyük tesisin Conversion Center adı altında Avrupa standartlarında kongre merkezleri bulunmaktadır. Ayrıca katılımcılarınızın ve sizin Kuzey Kıbrıs’ı tanımanız, gezmeniz ve bu cennet adanın her türlü güzelliğini tatmanız için sizleri bekliyoruz.

Kıbrıs Otobüs Kiralama ve Transfer Fiyatları

“Kıbrıs Bayi Toplantı ve Kongre Merkezi” uzun yıllardır hepimizin alışık olduğu klasik toplantı düzeninden sizleri alıp farklı ve dinlendirici bir organizasyona yönlendirmeyi hedeflemektedir. Kongreler bilimsel önemleri yanı sıra sosyalleşme imkanı sağlayan aktivitelerdir. Şirketinizin kalitesine yakışır organizasyonlar her alanda sizlere avantajlar sağlar. Otobüs Kiralama ve Transfer fiyatlarımız için tıklayınız.

Kendine özgü programı ile toplantılardan kalan süre içerisinde, her biri birer saraydan farksız olan otellerin ve bölgenin cazip imkanlarından faydalanabilecek ve böylece katılımcılara mükemmel bir tatil de sağlamış olacaksınız. En önemlisi, yoğun çalışma temponuz içerisinde belkide yeterli vakit geçiremediğiniz ailenize geniş bir zaman dilimini ayırmış olacaksınız.

Kuzey Kıbrıs’ın en önemli 2 gelir kaynağından birincisi Turizm ikincisi ise Üniversitelerdir. Dolayısıyla kış aylarında Kongre Turizmi Kıbrıs için çok büyük önem taşımaktadır. Eğer sizlerde Kıbrıs’a bir nebze yardımcı olmak istiyorsanız ve önünüzde böyle bir fırsat varsa haydi o zaman bir sonraki kongre veya toplantı veya seminerinizi bu yavru vatanda gerçekleştirin. Sadece tatil amacıyla değil bir kerede iş amacıyla Kıbrıs’a gelin ve bu güzel adayı görün.