Ercan Havalimanı Acapulco Otel Transfer, Taksi

Ercan Havalimanı ile Acapulco otel arası çok yakındır. 25 -30dk lık bir mesafedir. Dağ yolu dediğimiz Girne’ye transfer için kullandığımız 2 yoldan birini kullanıyoruz. Çift şeritli Girne – Lefkoşa ana yolunu bu otele transfer için kullanmayı tercih etmiyoruz. Mesafe ve trafik açısından daha avantajlı olan dağ yolu Acapulco Otele Taksi ve Transfer için tercih ettiğimiz bir yoldur.

Acapulco Otel (Beach, Resort, Convention, SPA Hotel)

Acapulco otel Kıbrıs’ın en popüler otellerinden biridir. Ercan Havalimanından çıktığınızda en kısa mesafedeki oteldir. Bu otel sahile sıfırdır ve çok güzel kendine ait kum plajı vardır. Bu nedenle en çok tercih edilen aileler için uygun tatil oteldir. Kıbrıs’ın en büyük aqua park alanı bu oteldedir.

acapulco-otel-transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, yaklaşık 30dk içinde Acapulco otele transferinizi gerçekleştiriyor.

Acapulco Otel Nerede ve Nasıl Gidilir?

Acapulco otel Girne’de Çatalköy bölgesindedir. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımız ile veya bizden araç kiralayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma seçeneği de vardır. Ercan Havalimanında bulunan Kıbhas otobüsleri ile önce Girne’ye oradan da dolmuş ile Acapulco Otel kavşağına kadar ulaşabilirsiniz. Ancak hem zaman olarak süre uzayacaktır. Hemde zahmetli olacaktır. Ücret olarak toplam fiyatta özel transfere çok yakın olacaktır.