Ercan Havalimanı Girne Yalı ve Mağusa Maraş Orduevi Transfer, Taksi

Ercan Havalimanı ile Kıbrıs orduevi arası transfer hizmeti veriyoruz. 50-55 kilometre ve yaklaşık 1 saatlik bir mesafedir. Lefkoşa-Girne anayolu veya Dağ yolu dediğimiz Girne’ye transfer için kullandığımız 2 yoldan birini kullanıyoruz.Mesafe ve trafik açısından daha avantajlı olan dağ yolu ile Girne’ye veyaLefkoşa – Mağusa anayolu ile de Gazi Mağusa’ya Taksi ve Transfer yapıyoruz.

Kıbrıs Girne Yalı ve Mağusa Maraş Orduevi

Kıbrıs’taki orduevleri Ercan Havalimanından çıktığınızda bir saatlik mesafedededirler. Mağusa araş ve Girne yalı orduevi sahile sıfırdır. Bu orduevlerinde sadece yetkili giriş kartı olan kişiler tarafından kullanılabilir.

gazimaggusa-orduevi-transfer

GaziMağusa Maraş Orduevi'ne Nasıl Gidilir?

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, yaklaşık 50dk içinde Maraş orduevine transferinizi gerçekleştiriyoruz. Orduevi konumu gizli olduğu için yaklaşık bir otel konumunu işaretledik.

Girne Yalı Orduevi'ne Nasıl Gidilir?

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, yaklaşık 50dk içinde Girne yalı orduevine transferinizi gerçekleştiriyoruz. Orduevi konumu gizli olduğu için yaklaşık bir otel konumunu işaretledik.

Ercan Havalimanı Kıbrıs Ordu Evi Arası Kaç Km?

Ercan havalimanından Kıbrıs’ta Ordu evlerine en kısa yolyolları kullanarak gidiyoruz. Ortalama yol mesafesi 50-55 km’dir. ve  1 saatlik bir sürede ulaşılabilir. Kıbrıs ordu evi içintaksi transfer ücreti için sitemizin fiyat listesi sayfasını inceleyiniz.

Kıbrıs Ordu evi Nerede ve Nasıl Gidilir?

Kıbrıs’ta ordu evi Girne’de ve Mağusa’da vardır. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımız ile veya bizden araç kiralayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma seçeneği de vardır. Ercan Havalimanında bulunan Kıbhas otobüsleri ile önce Girne şehir merkezine kadar ulaşabilirsiniz. Ancak hem zaman olarak süre uzayacaktır. Hemde zahmetli olacaktır. Ücret olarak toplam fiyatta özel transfere çok yakın olacaktır.