Ercan Havalimanı Alsancak Transfer

Ercan Havalimanı ile Alsancak transfer için şehir merkezi arası 53 kilometre ve ortalama 55 dakikalık bir mesafedir. Girne ‘yeçift şeritli olan Lefkoşa-Girne ana yolunu Alsancak transfer için kullanmayı tercih ediyoruz. Mesafe ve trafik açısından daha avantajlı olan ana yol Alsancak Transferi için tercih ettiğimiz bir yoldur.

Alsancak transfer taleplerinde önce Girne şehir merkezine ulaşılır.  Ercan Havalimanından çıktığınızda kısa sürede Girne’nin merkezine ulaşabilirsiniz. Girne adanın turizm başkentidir ve en çok otel Girne bölgesinde bulunmaktadır. Yaz ve kış her zaman ziyaretçiler olmaktadır. Ercan Havalimanından Alsancak’a Nasıl Gidilir? Girne, Alsancak Transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, ortlama 55 dakika içinde Girne, Alsancak transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Ercan Havalimanı Alsancak Arası Kaç Km?

Ercan havalimanından Alsancak’a en kısa yol ana yol diye anılan yoldur. Ortalama yol mesafesi 53 km’dir. ve 55 dakikalık bir sürede ulaşılabilir. Alsancak taksi transfer ücreti için sitemizin fiyat listesi sayfasını inceleyiniz.

Ercan havalimanından alsancak bölgesine transfer fiyatı, nasıl gidilir, yol süresi bilgileri

Alsancak Nerede ve Nasıl Gidilir?

Alsancak Kıbrıs’ın Girne şehrinde yer alır ve Girne’nin batı bölgesindedir. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımız ile veya bizden araç kiralayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma seçeneği de vardır. Ercan Havalimanında bulunan Kıbhas otobüsleri ile Girne şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak hem zaman olarak süre uzayacaktır. Hemde zahmetli olacaktır. Ücret olarak toplam fiyatta özel transfere çok yakın olacaktır.