Ercan Havalimanı Güneş Residence Otel Transfer, Taksi

Ercan Havalimanı ile Güneş Residence otel transfer arası 22.8 kilometre ve ortalama 30 dakikalık bir mesafedir. Lefkoşa ana yolunu kullanarak transferinizi sağlıyoruz. Mesafe ve trafik açısından daha avantajlı olan ana yol Güneş Residence Otele Taksi ve Transfer için tercih ettiğimiz bir yoldur.

Güneş Residence Otel

Güneş Residence otel Kıbrıs’ın şehir manzaralı butik otellerinden biridir. Ercan Havalimanından çıktığınızda kısa sürede Lefkoşa şehir merkezindeki bu otele ulaşabilirsiniz. Bu otel şehirin içinde yer almaktadır. Bu nedenle tercih edilen bir iş ve tatil otelidir.

Kıbrıs Güneş Residence Otel Transfer

gunes-rezidans-transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, trafik durumuna göre ortlama 30 dakika içinde Güneş Residence otele transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Güneş Rezidans Otele Nasıl Gidilir?

Ercan Havalimanı Güneş Residence Otel Arası Kaç Km?

Ercan havalimanından Güneş Residence otele en kısa yol Lefkoşa ana yolu diye anılan yoldur. Ortalama yol mesafesi 22.8 km’dir. ve 30 dakikalık bir sürede ulaşılabilir. Güneş Residence otele taksi transfer ücreti için sitemizin fiyat listesi sayfasını inceleyiniz.

Ercan havalimanından Güneş Rezidans otele transfer fiyatı, nasıl gidilir, yol süresi bilgileri

Güneş Residence Otel Nerede ve Nasıl Gidilir?

Güneş Residence otel Lefkoşa merkez bölgesindedir. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımız ile veya bizden araç kiralayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma seçeneği de vardır. Ercan Havalimanında bulunan Kıbhas otobüsleri ile Lefkoşa şehir merkezine oradan da taksi veya dolmuş ile Güneş Residence Otele kadar ulaşabilirsiniz. Ancak hem zaman olarak süre uzayacaktır. Hemde zahmetli olacaktır. Ücret olarak toplam fiyatta özel transfere çok yakın olacaktır.