Ercan Havalimanı Lefkoşa Transfer, Taksi

Ercan Havalimanı ile Lefkoşa transfer için şehir merkezi arası 22 kilometre ve ortalama 25 dakikalık bir mesafedir. Çift şeritli olan Mağusa-Lefkoşa ana yolunu bu otele transfer için kullanmayı tercih ediyoruz. Mesafe ve trafik açısından daha avantajlı olan ana yol Lefkoşa Transferi için tercih ettiğimiz bir yoldur.

Lefkoşa transfer taleplerinde şehir merkezine  Ercan Havalimanından çıktığınızda kısa sürede Lefkoşa’nın merkezine  ulaşabilirsiniz. Lefkoşa adanın başkentidir ve iş merkezidir. Yaz ve kış her zaman ziyaretçiler olmaktadır. Ercan Havalimanından Lefkoşa’ya Nasıl Gidilir? Kıbrıs Lefkoşa Otel Transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, ortlama 25 dakika içinde Lefkoşa’ya transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Ercan havalimanından Lefkoşa transfer fiyatı, nasıl gidilir, yol süresi bilgileri ile özel otel transfer talebinizi göndermek için tıklayın.

Ercan Havalimanı Lefkoşa Arası Kaç Km?

Ercan havalimanından Lefkoşa’ya en kısa yol dağ yolu diye anılan yoldur. Ortalama yol mesafesi 22 km’dir. ve 25 dakikalık bir sürede ulaşılabilir. Lefkoşa taksi transfer ücreti için sitemizin fiyat listesi sayfasını inceleyiniz.

Ercan havalimanından Lefkoşa şehir merkezine transfer fiyatı, nasıl gidilir, yol süresi bilgileri

Lefkoşa Nerede ve Nasıl Gidilir?

Lefkoşa Kıbrıs’ın orta merkezinde yer alır. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımız ile veya bizden araç kiralayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma seçeneği de vardır. Ercan Havalimanında bulunan Kıbhas otobüsleri ile Lefkoşa şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak hem zaman olarak süre uzayacaktır. Hemde zahmetli olacaktır. Ücret olarak toplam fiyatta özel transfere çok yakın olacaktır.