Ercan Havalimanı Novel Center Point Otel Transfer, Taksi

Ercan Havalimanı ile Novel Center Point otel arası 50 kilometre ve ortalama 45 dakikalık bir mesafedir. Lefkoşa – Mağusa anayolunu kullanarak transferinizi sağlıyoruz. Çift şeritli olan Lefkoşa-Mağusa ana yolunu bu otele transfer için kullanmayı tercih ediyoruz. Mesafe ve trafik açısından daha avantajlı olan anayol Novel Center Point Otele Taksi ve Transfer için tercih ettiğimiz bir yoldur.

Novel Centre Point Inn Hotel

Novel Centre Point otel Kıbrıs’ın en popüler otellerinden biridir. Ercan Havalimanından çıktığınızda kısa sürede Mağusa şehir merkezindeki bu otele ulaşabilirsiniz. Bu otel şehirin içinde ve merkezi bir konumda yer almaktadır. Bu nedenle en çok tercih edilen iş ve şehir otelidir.

Kıbrıs Novel Centre Point Otel Transfer

novel center point otel transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, yaklaşık 45 dakika içinde Novel Center Point otele transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Novel Center Point Otele Nasıl Gidilir?

Ercan Havalimanı Novel Center Point Otel Arası Kaç Km?

Ercan havalimanından Novel Center Point otele en kısa yol Lefkoşa-Mağusa yolu diye anılan çift şeritli yoldur. Ortalama yol mesafesi 50 km’dir. ve 45 dakikalık bir sürede ulaşılabilir. Novel Center Point otele taksi transfer ücreti için sitemizin fiyat listesi sayfasını inceleyiniz.

Ercan havalimanından Novel Centre Point Inn otele transfer fiyatı, nasıl gidilir, yol süresi bilgileri

Novel Center Point Otel Nerede ve Nasıl Gidilir?

Novel Center Point otel Mağusa şehir merkezindedir.. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımız ile veya bizden araç kiralayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma seçeneği de vardır. Ercan Havalimanında bulunan Kıbhas otobüsleri ile Mağusa şehir merkezine oradan da taksi ile Novel Center Point Otele kadar ulaşabilirsiniz. Ancak hem zaman olarak süre uzayacaktır. Hemde zahmetli olacaktır. Ücret olarak toplam fiyatta özel transfere çok yakın olacaktır.