Ercan Havalimanı Korineum Golf Otel Transfer

Ercan Havalimanı ile Korineum Golf Otel transfer arası 41 kilometre ve ortalama 40 dakikalık bir mesafededir. Kısa yol olarak Ercan Havalimanından çıktığımızda Girne’te dağ yolu üzerinden devam edip kısa yoldan yaklaşık 40 dakika içinde Girne’de bulunan Korineum otelinize ulaşabiliriz.

Korineum Golf & Beach Resort Hotel

Korineum Golf otel Kıbrıs’ın doğa otellerinden biridir. Ercan Havalimanından çıktığınızda orta mesafedeki oteldir. Bu otel ağaçlar içinde ve yemyeşil bir doğası vardır. Bu nedenle en çok tercih edilen aileler için uygun tatil oteldir. Ayrıca Korineum Golf otelde zaman zaman golf turnuvaları düzenlenmektedir.

Kıbrıs Korineum Golf Otel Transfer

Korenium Golf Otele Nasıl Gidilir?

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, yaklaşık 40 dakika içinde Korineum Golf otele transferinizi gerçekleştiriyor.

Ercan Havalimanı Korineum Golf Otel Arası Kaç Km?

Ercan havalimanından Korineum golf otele en kısa yol Girne dağ yolu yolu diye anılan yoldur. Ortalama yol mesafesi 41 km’dir. ve 40 dakikalık bir sürede ulaşılabilir. Korineum golf otele taksi transfer ücreti için sitemizin fiyat listesi sayfasını inceleyiniz.

Ercan havalimanından Korineum Golf otele transfer fiyatı, nasıl gidilir, yol süresi bilgileri

Korineum Golf Otel Nerede ve Nasıl Gidilir?

Korineum Golf Otel, Kıbrıs’ın Girne şehrinde doğu bölgesinde bulunur. Çok güzel bir doğa otelidir. Adanın en sakin ve sessiz bir bölgesinde bulunan otele, şirketimize ait size özel yeni model Mercedes Vito araçlarımız ile taksi ve transfer yapabiliriz.