Ercan Havalimanı transfer taksi, Tatil için biryere gitmek istiyorsaniz, Kıbrıs bulunmaz bir yer, iklimi tüm yıl boyunca güneşli hatta kışın bile ılıman olan ada sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.

Ercan Havalimanı Otel Transfer

Kıbrıs’a gelmenin en kolay ve güvenli yolu uçak iledir. Ercan havalimanı otel transfer taleplerinizi bize gönderebilirsiniz. Türkiye’den Ankara, İzmir ve İstanbul’dan tarifeli uçak seferleri bulunan Kıbrıs’a Ercan uluslararası Havalanından gelebilirsiniz. Havaalanına ulaştıktan sonra ulaşımınızı taksi veya kiralik araba ile sağlayabilirsiniz. Kıbrıs içi ekonomik ve rahat ulaşım için araba kiralamanızı öneriyoruz.

Ayrıca Kuzey Kıbrıs’a Türkiye’deki Mersin, Taşucu ve Alanya Limanlarindan düzenli feribot seferleri yapılmaktadır.

Ercan Havalimanı Taksi kişiye özel transfer

Sizi bekleyen Ercan Havalimanı taksi aracımız ile size özel transfer ihtiyacınızı sağlıyoruz.

Ercan-Havalimani

Kıbrıs için vize gereklimi? Türkiye Cumhuriyeri vatandaslari ülkeye turist olarak girerken nüfus cüzdanlarıyla 1 aylığına girebilirler pasaporta ihtiyaçlari yoktur, ancak 1 aylık süreyi geçirmemeleri gerekiyor.

Hava Yolu ile Seyahat

Kuzey Kıbrıs’a Uçak veya Feribot ile gelebilirsiniz, daha öncede belittiğimiz gibi en kolay ve en güvenli yolu uçak iledir. Türk Hava Yolları, Anadolujet  ve Pegasus hava yolları Kıbrıs’a düzenli seferler yapmaktadır. Hava yollarının kendi sitelerinde online tarifelerine ve ücretlerine ulaşabilir ve yine online biletinizi satın alabilirsiniz. İngiltere ve Avrupa Ülkelerinden de Kıbrıs’a düzenli seferler yapılmaktadır, eğer Türkiye dışındaki ülkelerden Kıbrıs’a geliyorsanız uçağınız Türkiye’de kısa bir iniş gerçekleştirmektedir. Uçuşlar Türkiye hava sahası üzerinden İstanbul, İzmir ve Antalya aktarmalı yapılmaktadır. KKTC Ercan havaalanı, Lefkoşa şehir merkezinin 12km (7mil) doğusundadır.

Deniz You ile Seyahat
Yaz mevsimlerinde, Turistik Feribotlar, Taşucu ve Alanya ile Girne Limanı, Mersin ile de Gazi Magosa Limanı arasında çalışmaktadırlar. Feribot tarifeleri ve ücretleri için Filo Denizcilik sitesine göz atabilirsiniz. (www.filodenizcilik.net), ayrıca diğer deniz yolu şirketi olan Akgünler Denizcilik (www.akgunlerdenizcilik.com) sitesinede göz atmanızda fayda vardır. Her feribot ortalama 250 kişi kapasitelidir ve cumartesileri dışında hergün çalışmaktadırlar. Yaklaşık seyahat süresi 2½ saattir.

Bir diğer alternatif arabanız ile seyahat etmektir, yolculuk yaklaşık 6-8 saat sürer. Arabalı Feribotlar, Mersin ve Taşucu’ndan Girne ve Magosa’ya 120 araç / 800 yolcu.

Ercan Havalimanında Bekleyen Şöförlerimiz ile

Ayrıca Ercan Havalimanı veya otelinizden başlayan günlük kıbrıs şehir turu‘da yapabiliriz. Bilgiler ve turlarımız için tıklayın.