Ercan Havalimanı Ada Beach Otel Transfer, Taksi

Ercan Havalimanı ile Ada Beach Otel arası 48 kilometre ve ortalama 46 dakikalık bir mesafedir. Lefkoşa – Girne anayolunu kullanarak transferinizi sağlıyoruz. Çift şeritli olan Lefkoşa-Girne ana yolunu bu otele transfer için kullanmayı tercih ediyoruz. Mesafe ve trafik açısından daha avantajlı olan anayol Ada Beach Otele Taksi ve Transfer için tercih ettiğimiz bir yoldur.

Ada Beach Otel

Ada Beach otel Kıbrıs’ın sahile sıfır otellerinden biridir. Ercan Havalimanından çıktığınızda kısa sürede Girne’nin Alsancak bölgesindeki bu otele ulaşabilirsiniz. Bu otel sahile sıfır bir konumda yer almaktadır. Bu nedenle tercih edilen tatil otelidir.

Kıbrıs Ada Beach Otel Transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, ortlama 46 dakika içinde Ada Beach otele transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Ada Beach Otele Nasıl Gidilir?

Ercan Havalimanı Ada Beach Otel Arası Kaç Km?

Ercan havalimanından Ada Beach otele en kısa yol Lefkoşa-Girne yolu diye anılan çift şeritli yoldur. Ortalama yol mesafesi 48 km’dir. ve 46 dakikalık bir sürede ulaşılabilir. Ada Beach otele taksi transfer ücreti için sitemizin fiyat listesi sayfasını inceleyiniz.

Ercan havalimanından Ada Beach otele transfer fiyatı, nasıl gidilir, yol süresi bilgileri

Ada Beach Otel Nerede ve Nasıl Gidilir?

Ada Beach otel Girne’nin şehir merkezi bölgesindedir. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımız ile veya bizden araç kiralayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma seçeneği de vardır. Ercan Havalimanında bulunan Kıbhas otobüsleri ile Girne şehir merkezine oradan da taksi veya dolmuş ile Ada Beach Otele kadar ulaşabilirsiniz. Ancak hem zaman olarak süre uzayacaktır. Hemde zahmetli olacaktır. Ücret olarak toplam fiyatta özel transfere çok yakın olacaktır.