Ercan Havalimanı Cratos Otel Transfer

Ercan Havalimanı ile Cratos otel transfer süresi çok yakındır. 30 -35 dk lık bir mesafedir. Dağ yolu dediğimiz Girne’ye transfer için kullandığımız 2 yoldan birini kullanıyoruz. Çift şeritli Girne – Lefkoşa ana yolunu bu otele transfer için kullanmayı tercih etmiyoruz. Mesafe ve trafik açısından daha avantajlı olan dağ yolu Cratos Otele Taksi ve Transfer için tercih ettiğimiz bir yoldur.

Cratos Hotel

Cratos otel Kıbrıs’ın en popüler otellerinden biridir. Bu otel sahile sıfırdır ve çok güzel kendine ait kum plajı ve özelş marinası vardır. Bu nedenle en çok tercih edilen aileler için uygun tatil oteldir.

Cratos Otel & Casino Transfer

cratos-otel-transfer

Cratos otel, Ercan Havalimanından Dağ yolu dediğimiz güzergah üzerinden 30-35dk bir sürede sizi otelinize bırakabiliriz. Araçlarımız yeni model Mercedes Vitolardır.

Cratos Otele Nasıl Gidilir?

Cratos Otel Nerede ve Nasıl Gidilir?

Cratos otel Girne şehir merkezine çok yakın konumdadır. Ozanköy bölgesinde bulunan otele Ercan Havalimanından size özel transfer ve taksi araçlarımızla ayrıca da toplu taşıma otobüsü ile önce Girne şehir merkezine daha sonra da dolmuş ile hemen otel önündeki kapıya ulaşabilirsiniz.