Ercan Havalimanı Lord’s Palace Otel Transfer, Taksi

Ercan Havalimanı ile Lord’s Palace otel arası çok yakındır. 45dk lık bir mesafedir. Dağ yolu dediğimiz Girne’ye transfer için kullandığımız 2 yoldan birini kullanıyoruz. Çift şeritli Girne – Lefkoşa ana yolunu bu otele transfer için kullanmayı tercih etmiyoruz. Mesafe ve trafik açısından daha avantajlı olan dağ yolu Lord’s palace Otele Taksi ve Transfer için tercih ettiğimiz bir yoldur.

Lord’s Palace Otel (Hotel, SPA & Casino)

Lord’s palace otel Kıbrıs’ın en popüler otellerinden biridir. Ercan Havalimanından çıktığınızda kısa sürede Girne şehir merkezindeki bu otele ulaşabilirsiniz. Bu otel sahile sıfırdır ve çok güzel kendine ait kum plajı vardır. Bu nedenle en çok tercih edilen aileler için uygun tatil oteldir.

Lord's Palace Otel Transfer

lords-palace-otel-transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, yaklaşık 45dk içinde Lord’s Palace otele transferinizi gerçekleştiriyor.

Lord's Palace Otele Nasıl Gidilir?

Ercan Havalimanı Lord’s Palace Otel Arası Kaç Km?

Ercan havalimanından acapulco otele en kısa yol dağ yolu diye anılan tek şeritli yoldur. Ortalama yol mesafesi 45 km’dir. ve 45 dakikalık bir sürede ulaşılabilir. Lord’s Palace otele taksi transfer ücreti için sitemizin fiyat listesi sayfasını inceleyiniz.

Lord’s Palace Otel Nerede ve Nasıl Gidilir?

Lord’s Palace otel Girne şehir merkezindedir.. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımız ile veya bizden araç kiralayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma seçeneği de vardır. Ercan Havalimanında bulunan Kıbhas otobüsleri ile Girne şehir merkezine oradan da taksi ile Lord’s Palace Otele kadar ulaşabilirsiniz. Ancak hem zaman olarak süre uzayacaktır. Hemde zahmetli olacaktır. Ücret olarak toplam fiyatta özel transfere çok yakın olacaktır.