Ercan Havalimanı Manolya Otel Transfer, Taksi

Ercan Havalimanı ile Manolya Otel arası 54,6 kilometre ve ortalama 55 dakikalık bir mesafedir. Lefkoşa – Girne anayolunu kullanarak transferinizi sağlıyoruz. Çift şeritli olan Lefkoşa-Girne ana yolunu bu otele transfer için kullanmayı tercih ediyoruz. Mesafe ve trafik açısından daha avantajlı olan anayol Manolya Otele Taksi ve Transfer için tercih ettiğimiz bir yoldur.

Manolya Otel

Manolya otel Kıbrıs’ın sahile sıfır otellerinden biridir. Ercan Havalimanından çıktığınızda kısa sürede Girne’nin Lapta bölgesindeki bu otele ulaşabilirsiniz. Bu otel sahile sıfır bir konumda yer almaktadır. Bu nedenle tercih edilen tatil otelidir.

Kıbrıs Manolya Otel Transfer

manolya-otel-transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, normal trafik ile ortalama 55 dakika içinde Manolya otele transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Manolya Otele Nasıl Gidilir?

Ercan Havalimanı Manolya Otel Arası Kaç Km?

Ercan havalimanından Manolya otele en kısa yol Lefkoşa-Girne yolu diye anılan çift şeritli yoldur. Ortalama yol mesafesi 54,6 km’dir. ve 55 dakikalık bir sürede ulaşılabilir. Manolya otele taksi transfer ücreti için sitemizin fiyat listesi sayfasını inceleyiniz.

Ercan havalimanından Manolya otele transfer fiyatı, nasıl gidilir, yol süresi bilgileri

Manolya Otel Nerede ve Nasıl Gidilir?

Manolya otel Girne’nin Lapta bölgesindedir. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımız ile veya bizden araç kiralayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma seçeneği de vardır. Ercan Havalimanında bulunan Kıbhas otobüsleri ile Girne şehir merkezine oradan da taksi veya dolmuş ile Manolya Otele kadar ulaşabilirsiniz. Ancak hem zaman olarak süre uzayacaktır. Hemde zahmetli olacaktır. Ücret olarak toplam fiyatta özel transfere çok yakın olacaktır.