Ercan Havalimanı Chamada Prestige Otel Transfer, Taksi

Ercan Havalimanı ile Chamada Prestige otel transfer arası 31 kilometre ve ortalama 30 dakikalık bir mesafedir. Girne dağ yolunu kullanarak transferinizi sağlıyoruz. Diğer çift şeritli olan Lefkoşa-Girne ana yolunu bu otele transfer için kullanmayı tercih etmiyoruz. Mesafe ve trafik açısından daha avantajlı olan dağ yolu Chamada Prestige Otele Taksi ve Transfer için tercih ettiğimiz bir yoldur.

Chamada Prestige Otel & Casino

Chamada Prestige otel Kıbrıs’ın dağ manzaralı butik otellerinden biridir. Ercan Havalimanından çıktığınızda kısa sürede Girne’nin çatalköy bölgesindeki bu otele ulaşabilirsiniz. Bu otel şehirin dışında ve beşparmak dağlarının eteğinde yer almaktadır. Bu nedenle tercih edilen bir tatil otelidir.

Kıbrıs Chamada Otel Transfer

chamada-prestige-otel-transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, ortlama 35 dakika içinde Chamada Prestige otele transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Chamada Prestige Otele Nasıl Gidilir?

Ercan Havalimanı Chamada Prestige Otel Arası Kaç Km?

Ercan havalimanından Chamada Prestige otele en kısa yol Girne dağ yolu diye anılan yoldur. Ortalama yol mesafesi 31 km’dir. ve 30 dakikalık bir sürede ulaşılabilir. Chamada Prestige otele taksi transfer ücreti için sitemizin fiyat listesi sayfasını inceleyiniz.

Ercan havalimanından Chamada Prestij otele transfer fiyatı, nasıl gidilir, yol süresi bilgileri

Chamada Prestige Otel Nerede ve Nasıl Gidilir?

Chamada Prestige otel Girne’nin Çatalköy bölgesindedir. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımız ile veya bizden araç kiralayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma seçeneği de vardır. Ercan Havalimanında bulunan Kıbhas otobüsleri ile Girne şehir merkezine oradan da taksi veya dolmuş ile Chamada Prestige Otele kadar ulaşabilirsiniz. Ancak hem zaman olarak süre uzayacaktır. Hemde zahmetli olacaktır. Ücret olarak toplam fiyatta özel transfere çok yakın olacaktır.