Ercan Havalimanı Denizkızı Otel Transfer, Taksi

Ercan Havalimanı ile Denizkızı otel arası 50 kilometre ve ortalama 47 dakikalık bir mesafedir. Lefkoşa – Girne anayolunu kullanarak transferinizi sağlıyoruz. Çift şeritli olan Lefkoşa-Girne ana yolunu bu otele transfer için kullanmayı tercih ediyoruz. Mesafe ve trafik açısından daha avantajlı olan anayol Denizkızı Otele Taksi ve Transfer için tercih ettiğimiz bir yoldur.

Denizkızı Hotel & Beach

Denizkızı otel Kıbrıs’ın en popüler otellerinden biridir. Ercan Havalimanından çıktığınızda kısa sürede Girne’nin alsancak bölgesindeki bu otele ulaşabilirsiniz. Bu otel şehirin dışında ve sahile sıfır bir konumda yer almaktadır. Bu nedenle en çok tercih edilen tatil otelidir.

Kıbrıs Denizkızı Otel Transfer

denizkizi-otel-transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, ortlama 47 dakika içinde Denizkızı otele transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Denizkızı Otele Nasıl Gidilir?

Ercan Havalimanı Denizkızı Otel Arası Kaç Km?

Ercan havalimanından Denizkızı otele en kısa yol Lefkoşa-Girne yolu diye anılan çift şeritli yoldur. Ortalama yol mesafesi 50 km’dir. ve 47 dakikalık bir sürede ulaşılabilir. Denizkızı otele taksi transfer ücreti için sitemizin fiyat listesi sayfasını inceleyiniz.

Ercan havalimanından Denizkızı otele transfer fiyatı, nasıl gidilir, yol süresi bilgileri

Denizkızı Otel Nerede ve Nasıl Gidilir?

Denizkızı otel Girne’nin Alsancak bölgesindedir. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımız ile veya bizden araç kiralayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma seçeneği de vardır. Ercan Havalimanında bulunan Kıbhas otobüsleri ile Girne şehir merkezine oradan da taksi veya dolmuş ile Denizkızı Otele kadar ulaşabilirsiniz. Ancak hem zaman olarak süre uzayacaktır. Hemde zahmetli olacaktır. Ücret olarak toplam fiyatta özel transfere çok yakın olacaktır.