Ercan Havalimanı Girne Öğretmenevi Transfer, Taksi

Ercan Havalimanı ile Girne Öğretmenevi arası çok yakındır. 38 kilometre ve 45 dakikalık bir mesafedir. Dağ yolu dediğimiz Girne’ye transfer için kullandığımız 2 yoldan birini kullanıyoruz. Çift şeritli Girne – Lefkoşa ana yolunu bu otele transfer için kullanmayı tercih etmiyoruz. Mesafe ve trafik açısından daha avantajlı olan dağ yolu Girne Öğretmenevi Taksi ve Transfer için tercih ettiğimiz bir yoldur.

Kıbrıs Girne Öğretmen Evi

Girne öğretmenevi Ercan Havalimanından çıktığınızda kısa bir mesafedeki oteldir. Bu otel sahile sıfırdır. Bu nedenle en çok tercih edilen aileler için uygun tatil oteldir.

Kıbrıs Girne Öğretmenevi Transfer

girne ogretmenevi transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, yaklaşık 1 Saat içinde Limak otele transferinizi gerçekleştiriyor.

Girne Öğretmenvi'ne Nasıl Gidilir?

Ercan Havalimanı Girne Öğretmenevi Arası Kaç Km?

Ercan havalimanından Girne Öğretmenevi en kısa yol dağ yolu diye anılan tek şeritli yoldur. Ortalama yol mesafesi 38 km’dir. ve 45 dakikalık bir sürede ulaşılabilir. Girne Öğretmenevi taksi transfer ücreti için sitemizin fiyat listesi sayfasını inceleyiniz.

Girne Öğretmenevi Nerede ve Nasıl Gidilir?

Girne Öğretmenevi Girne’de Karakum bölgesindedir. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımız ile veya bizden araç kiralayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma seçeneği de vardır. Ercan Havalimanında bulunan Kıbhas otobüsleri ile önce Girne’ye oradan da dolmuş ile Girne öğretmenevi kavşağına kadar ulaşabilirsiniz. Ancak hem zaman olarak süre uzayacaktır. Hemde zahmetli olacaktır. Ücret olarak toplam fiyatta özel transfere çok yakın olacaktır.