Ercan Havalimanı Dorana Otel Transfer, Taksi

Ercan Havalimanı ile Dorana otel transfer için arası 43 kilometre ve ortalama 52 dakikalık bir mesafedir. Lefkoşa – Girne anayolunu kullanarak transferinizi sağlıyoruz. Çift şeritli olan Lefkoşa-Girne ana yolunu bu otele transfer için kullanmayı tercih ediyoruz. Mesafe ve trafik açısından daha avantajlı olan anayol Dorana Otele Taksi ve Transfer için tercih ettiğimiz bir yoldur.

Dorana Hotel

Dorana otel Kıbrıs’ın en popüler otellerinden biridir. Ercan Havalimanından çıktığınızda kısa sürede Girne’nin şehir merkezindeki bu otele ulaşabilirsiniz. Bu otel şehirin içinde bir konumda yer almaktadır. Bu nedenle en çok tercih edilen iş otelidir.

Kıbrıs Dorana Otel Transfer

dorana-otel-transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, ortlama 52 dakika içinde Dorana otele transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Dorana Otele Nasıl Gidilir?

Ercan Havalimanı Dorana Otel Arası Kaç Km?

Ercan havalimanından Dorana otele en kısa yol Lefkoşa-Girne yolu diye anılan çift şeritli yoldur. Ortalama yol mesafesi 43 km’dir. ve 52 dakikalık bir sürede ulaşılabilir. Denizkızı otele taksi transfer ücreti için sitemizin fiyat listesi sayfasını inceleyiniz.

Ercan havalimanından Dorana otele transfer fiyatı, nasıl gidilir, yol süresi bilgileri

Dorana Otel Nerede ve Nasıl Gidilir?

Dorana  otel Girne’nin şehir merkezi bölgesindedir. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımız ile veya bizden araç kiralayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma seçeneği de vardır. Ercan Havalimanında bulunan Kıbhas otobüsleri ile Girne şehir merkezine oradan da yürüyerek bile Otele kadar ulaşabilirsiniz. Ancak hem zaman olarak süre uzayacaktır. Hemde zahmetli olacaktır. Ücret olarak toplam fiyatta özel transfere çok yakın olacaktır.