Ercan Havalimanı Concorde Otel Transfer, Taksi

Ercan Havalimanı ile Concorde otel arası transferlerinizi yapabiliriz. Kıbrıs’ta 2 tane concorde otel vardır. Biri Lefkoşa’da diğeri Bafra, Gazi Mağusa’dadır.  Lefkoşa’daki concorde tower otele transfer için Lefkoşa şehir merkezine giden anayolu ve concorde delux bafra içinde İskele anayolunu kullanıyoruz. Concorde Otele Taksi ve Transfer için tercih ettiğimiz yollar ortalama 30 ile 1 saat 15 dakikalık mesafeli yollardır.

Concorde Tower Otel ve Concorde Delux Bafra

Concorde delux bafra otel ve casino Ercan Havalimanından çıktığınızda 1 saatin üzerinde bir mesafede ve otel sahile sıfırdır. Bu nedenle en çok tercih edilen aileler için uygun tatil oteldir.

Concorde Luxury Resort Otel Bafra Transfer

concorde-otel-bafra-transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, yaklaşık 90 kilometre için 1 saat ve 15dk içinde Concorde Delux Bafra otele transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Concorde Luxury Resort Otele Nasıl Gidilir?

Concorde Tower Otel Lefkoşa Transfer

concorde-tower-otel-transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, yaklaşık 35dk içinde Concorde tower otele transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Concorde Tower Lefkoşa Otele Nasıl Gidilir?

Ercan Havalimanı Concorde Otel Arası Kaç Km?

Ercan havalimanından Concorde otele Lefkoşa ve İskele yolu kullanılarak gidilir. Ortalama yol mesafesi 35 ve 90 km’dir. ve 35 dakika veya 1 saat 15 dakikalık bir sürede ulaşılabilir. Concorde otele taksi transfer ücreti için sitemizin fiyat listesi sayfasını inceleyiniz.

Concorde Otel Nerede ve Nasıl Gidilir?

Concorde otel’in bir tanesi Lefkoşa şehir merkezinde diğeri de Bafra turizm bölgesindedir. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımız ile veya bizden araç kiralayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma seçeneği de vardır. Ercan Havalimanında bulunan Kıbhas otobüsleri ile önce Lefkoşa merkeze oradan da dolmuş ile Concorde Tower Otel kavşağına kadar ulaşabilirsiniz. Ancak hem zaman olarak süre uzayacaktır. Hemde zahmetli olacaktır. Ücret olarak toplam fiyatta özel transfere çok yakın olacaktır.