Kıbrıs Tatili Turizm LTD. | “KibrisTransfer.com”

Merkez Ofis: Ercan Havaalanı Yolu No:48/B Balıkesir/Lefkoşa, Kuzey Kıbrıs
Ercan Havalimanı Transfer Noktası: Turistik Araçlar Bekleme Alanı

Araçlarımız transfer şirketimiz bünyesinde çalışan RESMİ KIBRIS TURİSTİK ve TAKSİ plakalı Mercedes marka araçlardır. Transfer ve turlarımız tecrübeli, mesleki ehliyet sahibi, kaptan şoförlerimiz tarafından yapılmaktadır.
kıbrıs transfer | ercan havalimanı otel transfer

Hizmet Şartlarımız ve Firmamız Hakkında

 1. Bu siteden hizmeti satın alanlar, bu siteye giriş yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar.
 2. Kibristransfer.com, web sitesinde bulunan transfer hizmetini belirtilen fiyatlar ile vermeyi taahhüt eder. Web sitemizde yayınladığımız hizmetler için fiyat değişikliği yapma hakkı firmamıza aittir.
 3. Yapılan rezervasyon ve transfer satın alma işlemi, firmamız tarafından gönderilecek konfirme e-maili ile kesinlik kazanmaktadır. Kibristransfer.com, e-posta mesajlarının iletilmemesi, geç iletilmesi ya da eksik olarak iletilmesine ilişkin sorumluluk kabul etmez. Böyle bir durumda lütfen bizimle iletişime geçiniz.
 4. Havalimanlarında, gümrük ve bagaj işlemleri sonrasındaki çıkış kapısında, firmamıza ait görevli kişi sizi karşılayacaktır. Transfer hizmeti satın alan kişi ya da kişiler, görevlimiz ile havaalanında temas kuracaktır. Ancak görevlimizle buluşamadıkları takdirde, firmamız tarafından gönderilen konfirme mesajı üzerinde yazılı olan telefon numaralarını arayarak durumun firmamıza bildirilmesi gerekmektedir.
 5. Dönüş transferi satın almışsanız, gerekli bilgiler görevlimiz tarafından size iletilecek ve buluşma saatinde verilen bilgiler doğrultusunda, zamanında verilen adreste hazır bulunarak dönüş transferiniz gerçekleştirilecektir.
 6. Müşterilerimiz, uçak hareket saatlerinde meydana gelebilecek saat değişikliklerini, havaalanında sorun yaşamamak acısından whatsapp, e-posta yolu ile veya telefonla bize iletmekle yükümlüdür.
 7. Transfer edilecek kişi sayısı tam ve kesin olarak verilmelidir.
 8. Yolcular kişi başı 1 adet bavul hakkına sahiptir, fazla bagaj bilgisinin rezervasyon esnasında bildirilmesi gerekir. Kibristransfer.com ekstra bagajlar için ilave ücret uygulama veya bu talebi reddetme hakkına sahiptir. Rezervasyon sırasında bildirilmeyen bisiklet ve golf çantaları kabul edilmeyecektir.
 9. Tüm Kibristransfer.com araçları zorunlu kaza sigortasına sahiptir.
 10. Bagajların tam ve eksiksiz araçlara yüklenmesi ve araçtan teslim alınması müşteri sorumluluğundadır.
 11. Karşılamada veya alınış saatinde sorun yaşanmaması için rezervasyon sırasında telefon numarasının tam ve eksiksiz bildirilmesi müşterinin sorumluluğundadır, aksi takdirde karşılaşılacak sorunlardan Kibristransfer.com sorumlu tutulamaz.
 12. Tüm saat ve uçuş değişiklikleri size gönderilen e-posta veya iletişim sayfamızdaki cep telefonu numarasını arayarak varıştan 24 saat önce bildirilmelidir.