Ercan Havalimanı Life Otel Transfer, Taksi

Ercan Havalimanı ile Life Otel arası 43 kilometre ve ortalama 45 dakikalık bir mesafedir. Lefkoşa – Girne anayolunu kullanarak transferinizi sağlıyoruz. Çift şeritli olan Lefkoşa-Girne ana yolunu bu otele transfer için kullanmayı tercih ediyoruz. Mesafe ve trafik açısından daha avantajlı olan anayol Life Otele Taksi ve Transfer için tercih ettiğimiz bir yoldur.

Life Hotel & Restaurant

Life otel Kıbrıs’ın şehir içi otellerinden biridir. Ercan Havalimanından çıktığınızda kısa sürede Girne’nin şehir merkezi bölgesindeki bu otele ulaşabilirsiniz. Bu otel şehirin içinde bir konumda yer almaktadır. Bu nedenle en çok tercih edilen iş otelidir.

Kıbrıs Life Otel Transfer

life-hotel-girne-transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, ortlama 45 dakika içinde Life otele transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Life Otele Nasıl Gidilir?

Ercan Havalimanı Life Otel Arası Kaç Km?

Ercan havalimanından Life otele en kısa yol Lefkoşa-Girne yolu diye anılan çift şeritli yoldur. Ortalama yol mesafesi 43 km’dir. ve 45 dakikalık bir sürede ulaşılabilir. Life otele taksi transfer ücreti için sitemizin fiyat listesi sayfasını inceleyiniz.

Ercan havalimanından Life otele transfer fiyatı, nasıl gidilir, yol süresi bilgileri

Life Otel Nerede ve Nasıl Gidilir?

Life otel Girne’nin şehir merkezi bölgesindedir. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımız ile veya bizden araç kiralayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma seçeneği de vardır. Ercan Havalimanında bulunan Kıbhas otobüsleri ile Girne şehir merkezine oradan da taksi veya dolmuş ile Life Otele kadar ulaşabilirsiniz. Ancak hem zaman olarak süre uzayacaktır. Hemde zahmetli olacaktır. Ücret olarak toplam fiyatta özel transfere çok yakın olacaktır.