Ercan Havalimanı Pia Bella Otel Transfer, Taksi

Ercan Havalimanı ile Pia Bella otel transfer arası 43 kilometre ve ortalama 45 dakikalık bir mesafedir.  Girne dağ yolunu kullanarak transferinizi sağlıyoruz. Çift şeritli olan Lefkoşa-Girne ana yolunu bu otele transfer için kullanmayı tercih ediyoruz. Mesafe ve trafik açısından daha avantajlı olan dağ yolu Pia Bella Otele Taksi ve Transfer için tercih ettiğimiz bir yoldur.

Pia Bella Prestige Hotel & Casino

Pia Bella prestige hotel Kıbrıs’ın Girne şehir merkezi otellerinden biridir. Ercan Havalimanından çıktığınızda kısa sürede Girne şehir merkezindeki bu otele ulaşabilirsiniz. Bu otel şehirin içinde yer almaktadır. Bu nedenle tercih edilen bir iş ve tatil otelidir.

Kıbrıs Pia Bella Otel Transfer

pia-bella-otel-transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, ortlama 45 dakika içinde Pia Bella otele transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Pia Bella Otele Nasıl Gidilir?

Ercan Havalimanı Pia Bella Otel Arası Kaç Km?

Ercan havalimanından Pia Bella otele en kısa yol Lefkoşa-Girne ana yolu diye anılan yoldur. Ortalama yol mesafesi 43 km’dir. ve 45 dakikalık bir sürede ulaşılabilir. Pia Bella otele taksi transfer ücreti için sitemizin fiyat listesi sayfasını inceleyiniz.

Ercan havalimanından Pia Bella  otele transfer fiyatı, nasıl gidilir, yol süresi bilgileri

Pia Bella Otel Nerede ve Nasıl Gidilir?

Pia Bella otel Girne şehir merkezi bölgesindedir. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımız ile veya bizden araç kiralayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma seçeneği de vardır. Ercan Havalimanında bulunan Kıbhas otobüsleri ile Girne şehir merkezine oradan da dolmuş veya yürüyerek Pia Bella Otele kadar ulaşabilirsiniz. Ancak hem zaman olarak süre uzayacaktır. Hemde zahmetli olacaktır. Ücret olarak toplam fiyatta özel transfere çok yakın olacaktır.