Ercan Havalimanı Kemerli Konak Otel Transfer

Ercan Havalimanı ile Kemerli Konak Otel transfer arası ortalama 45 dk lık bir mesafedir. Ercan Havalimanı üzerinden lefkoşa girne çevreyolu üzerinden gidilebilir. Kısa yol olarak Ercan Havalimanından çıktığımızda Lefkoşa üzerinden devam edip kısa yoldan yaklaşık 45 dk içinde Girne’de bulunan otelinize ulaşabiliriz.  Önce Lefkoşa şehir merkezine ve ordan da Girne ana yolu üzerinden otelin bulunduğu Alsancak’a gidebiliriz.

Kemerli Konak Otel

Kemerli Konak otel Kıbrıs’ın butik otellerinden biridir. Ercan Havalimanından çıktığınızda orta mesafedeki oteldir. Bu otel doğa içindedir ve çok güzel bir manzaraya sahiptir. Bu nedenle en çok tercih edilen doğa otellerinden biridir.

Kemerli Konak Otel Transfer

kemerli-konak-otel-transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, yaklaşık 45 dk içinde Kemerli Konak otele transferinizi gerçekleştiriyor.

Kemerli Konak Otel'e Nasıl Gidilir?

Kemerli Konak Otel Nerede ve Nasıl Gidilir?

Kemerli Konak Otel, Kıbrıs’ın Girne şehrinde batı bölgesinde bulunur. Doğa içinde bir oteldir. Adanın en sakin ve sessiz bir bölgesinde bulunan otele, şirketimize ait size özel yeni model Mercedes Vito araçlarımız ile taksi ve transfer yapabiliriz.