Ercan Havalimanı Uptown Büyük Anadolu Otel Transfer, Taksi

Ercan Havalimanı ile Uptown Büyük Anadolu otel arası çok yakındır. 40 dk lık bir mesafedir. Çift şeritli Girne – Lefkoşa ana yolunu bu otele transfer için kullanmayı tercih ediyoruz. Mesafe ve trafik açısından daha avantajlı olan Lefkoşa Girne anayolu Uptown Büyük Anadolu Otele Taksi ve Transfer için tercih ettiğimiz bir yoldur.

Uptown Büyük Anadolu Otel

Uptown Büyük Anadolu otel Kıbrıs’ın şehir içi otellerinden biridir. Ercan Havalimanından çıktığınızda en kısa mesafedeki oteldir.

Uptown Büyük Anadolu Otel Transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, yaklaşık 40 dk içinde Uptown Büyük Anadolu
otele transferinizi gerçekleştiriyor.

Uptown Büyük Anadolu Otele Nasıl Gidilir?

Ercan Havalimanı Uptown Büyük Anadolu Otel Arası Kaç Km?

Ercan havalimanından Uptown Büyük Anadolu otele en kısa yol lefkoşa girne çift şeritli yoldur. Ortalama yol mesafesi 40 km’dir. ve yarım saatlik bir sürede ulaşılabilir. Uptown Büyük Anadolu otele taksi transfer ücreti için sitemizin fiyat listesi sayfasını inceleyiniz.

Uptown Büyük Anadolu Otel Nerede ve Nasıl Gidilir?

Uptown Büyük Anadolu otel Girne’de şehir merkezi bölgesindedir. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımız ile veya bizden araç kiralayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma seçeneği de vardır. Ercan Havalimanında bulunan Kıbhas otobüsleri ile önce Girne’ye oradan da dolmuş ile Uptown Büyük Anadolu Otel kavşağına kadar ulaşabilirsiniz. Ancak hem zaman olarak süre uzayacaktır. Hemde zahmetli olacaktır. Ücret olarak toplam fiyatta özel transfere çok yakın olacaktır.