Ercan Havalimanı Olive Tree Otel Transfer, Taksi

Ercan Havalimanı ile Olive Tree otel transfer arası 33 kilometre ve ortalama 35 dakikalık bir mesafedir. Girne dağ yolunu kullanarak transferinizi sağlıyoruz. Diğer çift şeritli olan Lefkoşa-Girne ana yolunu bu otele transfer için kullanmayı tercih etmiyoruz. Mesafe ve trafik açısından daha avantajlı olan dağ yolu Olive Tree Otele Taksi ve Transfer için tercih ettiğimiz bir yoldur.

The Olive Tree Hotel

Olive Tree otel Kıbrıs’ın dağ manzaralı butik otellerinden biridir. Ercan Havalimanından çıktığınızda kısa sürede Girne’nin çatalköy bölgesindeki bu otele ulaşabilirsiniz. Bu otel şehirin dışında ve beşparmak dağlarının eteğinde yer almaktadır. Bu nedenle tercih edilen bir tatil otelidir.

Kıbrıs Olive Tree Otel Transfer

olive-tree-otel-transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, ortlama 35 dakika içinde Denizkızı otele transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Olive Tree Otele Nasıl Gidilir?

Ercan Havalimanı Olive Tree Otel Arası Kaç Km?

Ercan havalimanından Olive Tree otele en kısa yol Girne dağ yolu diye anılan yoldur. Ortalama yol mesafesi 33 km’dir. ve 35 dakikalık bir sürede ulaşılabilir. Olive Tree otele taksi transfer ücreti için sitemizin fiyat listesi sayfasını inceleyiniz.

Ercan havalimanından Olive Tree otele transfer fiyatı, nasıl gidilir, yol süresi bilgileri

Olive Tree Otel Nerede ve Nasıl Gidilir?

Olive Tree otel Girne’nin Çatalköy bölgesindedir. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımız ile veya bizden araç kiralayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma seçeneği de vardır. Ercan Havalimanında bulunan Kıbhas otobüsleri ile Girne şehir merkezine oradan da taksi veya dolmuş ile Olive Tree Otele kadar ulaşabilirsiniz. Ancak hem zaman olarak süre uzayacaktır. Hemde zahmetli olacaktır. Ücret olarak toplam fiyatta özel transfere çok yakın olacaktır.