Ercan Havalimanı Girne Transfer, Taksi

Ercan Havalimanı ile Girne transfer için şehir merkezi arası 42 kilometre ve ortalama 55 dakikalık bir mesafedir. Girne dağ yolu veya çift şeritli olan Lefkoşa-Girne ana yolunu bu otele transfer için kullanmayı tercih ediyoruz. Mesafe ve trafik açısından daha avantajlı olan dağ yolu Girne Transferi için tercih ettiğimiz bir yoldur.

Girne Transfer

Girne Transfer taleplerinde şehir merkezine  Ercan Havalimanından çıktığınızda kısa sürede Girne’nin merkezine  ulaşabilirsiniz. Girne adanın turizm başkentidir ve en çok otel Girne bölgesinde bulunmaktadır. Yaz ve kış her zaman ziyaretçiler olmaktadır.

Kıbrıs Girne Otel Transfer

girne transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, ortlama 45 dakika içinde Girne’ye transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Ercan Havalimanından Girne'ye Nasıl Gidilir?

Ercan havalimanından Girne transfer fiyatı, nasıl gidilir, yol süresi bilgileri ile özel otel transfer talebinizi göndermek için tıklayın.

Ercan Havalimanı Girne Arası Kaç Km?

Ercan havalimanından Girne’ye en kısa yol dağ yolu diye anılan yoldur. Ortalama yol mesafesi 42 km’dir. ve 45 dakikalık bir sürede ulaşılabilir. Girne taksi transfer ücreti için sitemizin fiyat listesi sayfasını inceleyiniz.

Ercan havalimanından Girne şehir merkezine transfer fiyatı, nasıl gidilir, yol süresi bilgileri ile özel transfer talebinizi göndermek için tıklayın.

Girne Nerede ve Nasıl Gidilir?

Girne Kıbrıs’ın kuzeyinde yer alır. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımız ile veya bizden araç kiralayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma seçeneği de vardır. Ercan Havalimanında bulunan Kıbhas otobüsleri ile Girne şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak hem zaman olarak süre uzayacaktır. Hemde zahmetli olacaktır. Ücret olarak toplam fiyatta özel transfere çok yakın olacaktır.