Ercan Havalimanı Salamis Otel Transfer

Ercan Havalimanı Salamis Bay Conti otel transfer arası yakşalık 1 saatlik mesafedir. Lefkoşa’nın 15 kilometre dışında bulunan Ercan Havalimanından sizi alıp Lefkoşa’yı görmeden tam tersi istikamete Mağusa yönüne doğru gidiyoruz. Çift şeritli ana yoldan ortalama 1 saatte sizi otelinize bırakıyoruz.

Salamis Bay Conti Hotel

Salamis Bay Conti Hotel Kıbrıs’ın en çok bilinen otellerinden biridir. Ercan Havalimanından çıktığınızda 1 saatlik mesafedeki otel sahile sıfırdır ve çok güzel kendine ait kum plajı vardır. Bu nedenle aileler için uygun tatil otelidir. Salamis Otel Casino bulunan otellerden biridir.

Salamis Beach Resort Otel Transfer

salamis-bay-conti

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, yaklaşık 1 saat içinde Salamis otel Mağusa’ya transferinizi gerçekleştiriyor.

Salamis Beach Otele Nasıl Gidilir?

Salamis Otel Nerede ve Nasıl Gidilir?

Salamis otel Mağusa’da İskele yolu üzerindedir. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımız ile veya bizden araç kiralayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma seçeneği de vardır. Ercan Havalimanında bulunan Kıbhas otobüsleri ile önce Mağusa’ya oradan da dolmuş ile Salamis Otel kavşağına kadar ulaşabilirsiniz. Ancak hem zaman olarak süre uzayacaktır. Hemde zahmetli olacaktır. Ücret olarak toplam fiyatta özel transfere çok yakın olacaktır.