Ercan Havalimanı Kaya Artemis Otel Transfer

Ercan Havalimanı ile Kaya Artemis Otel transfer arası ortalama 1 saatlik bir mesafedir. Ercan Havalimanı üzerinden 2 yol üzerinden gidilebilir. Kısa yol olarak Ercan Havalimanından çıktığımızda iskele yoluna devam edip kısa yoldan yaklaşık 1 saatte bafra bölgesindeki otele ulaşabiliriz. Ayrıca 2nci yol tercihi olarak da önce Mağusa şehir merkezine ve ordan da sahil yolu üzerinden bafraya gidebiliriz. Ercan Havalimanı Kaya Artemis otel arası 68 km’dir.

Kaya Artemis Otel

Kaya Artemis otel Kıbrıs’ın en popüler otellerinden biridir. Ercan Havalimanından çıktığınızda orta mesafedeki oteldir. Bu otel sahile sıfırdır ve çok güzel kendine ait kum plajı vardır. Bu nedenle en çok tercih edilen aileler için uygun tatil oteldir. Kaya Artemis otelin içinde ayrıca büyük bir casinosu da bulunmaktadır.

kaya-artemis-otel-transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, yaklaşık 1 saat içinde Kaya Artemis otele transferinizi gerçekleştiriyor.

Kaya Artemis Otel Nerede ve Nasıl Gidilir?

Kaya Artemis Otel, Kıbrıs’ın Bafra oteller bölgesi dediğimiz yerde bulunur. Sahile sıfır mükemmel bir kum sahile sahiptir. Adanın en çok güneş alan sakin ve sessiz bir bölgesinde bulunan otele, şirketimize ait size özel yeni model Mercedes Vito araçlarımız ile taksi ve transfer yapabiliriz.