Ercan Havalimanı Sky Roof Otel Transfer, Taksi

Ercan Havalimanı ile Sky Roof otel transfer arası 21,2 kilometre ve ortalama 22 dakikalık bir mesafedir. Lefkoşa ana yolunu kullanarak transferinizi sağlıyoruz. Mesafe ve trafik açısından daha avantajlı olan ana yol Sky Roof Otele Taksi ve Transfer için tercih ettiğimiz bir yoldur.

Sky Roof Otel

Sky Roof otel Kıbrıs’ın şehir manzaralı butik otellerinden biridir. Ercan Havalimanından çıktığınızda kısa sürede Lefkoşa şehir merkezindeki bu otele ulaşabilirsiniz. Bu otel şehirin içinde yer almaktadır. Bu nedenle tercih edilen bir iş ve tatil otelidir.

Kıbrıs Sky Roof Otel Transfer

sky-roof-otel-transfer

Kıbrıs’a indiğinizde aracımız sizi kapıdan alıp, ortlama 22 dakika içinde Sky Roof otele transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Sky Roof Otele Nasıl Gidilir?

Ercan Havalimanı Sky Roof Otel Arası Kaç Km?

Ercan havalimanından Sky Roof otele en kısa yol Lefkoşa ana yolu diye anılan yoldur. Ortalama yol mesafesi 21,2 km’dir. ve 22 dakikalık bir sürede ulaşılabilir. Sky Roof otele taksi transfer ücreti için sitemizin fiyat listesi sayfasını inceleyiniz.

Ercan havalimanından Sky Roof  otele transfer fiyatı, nasıl gidilir, yol süresi bilgileri

Sky Roof Otel Nerede ve Nasıl Gidilir?

Sky Roof otel Lefkoşa merkez bölgesindedir. Ercan Havalimanından özel transfer araçlarımız ile veya bizden araç kiralayarak gidebilirsiniz. Ayrıca Toplu taşıma seçeneği de vardır. Ercan Havalimanında bulunan Kıbhas otobüsleri ile Lefkoşa şehir merkezine oradan da taksi veya dolmuş ile Sky Roof Otele kadar ulaşabilirsiniz. Ancak hem zaman olarak süre uzayacaktır. Hemde zahmetli olacaktır. Ücret olarak toplam fiyatta özel transfere çok yakın olacaktır.