Kıbrıs Taksi ile Otellere

Kıbrıs’ta taksi ile otellere ve şehir içi tur talepleriniz için online rezervasyon talebinizi bize gönderebilirsiniz. Kıbrıs’a yapacağınız tatil veya iş gezilerinizde önceden ayarlanmış kesin bir Kıbrıs içi taksi ihtiyacı duyabilirsiniz,  sistemimiz ile Ercan havalimanı veya Girne turizm limanından gideceğiniz otel veya adres arasındaki ulaşım hizmetini online olarak internet üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz.

Ercan Havalimanı Taksi

Lütfen taksi taleplerinizi en az 24 saat önceden bize iletiniz, son 24 saat icinde gelebilecek rezervasyonlar için elimizden gelenin en iyisini yapariz fakat garanti vermiyoruz. Lutfen telefonla teyit alınız.

Kıbrıs “KKTC” Ercan havaalanı yolcu geliş ve gidiş saatlerinde kalabalık yerdir, Kıbrıs taksi şoförü çıkış kapısında üzerinde adınızın yazılı olduğu tabela ile sizi karşılayacak ve bagajlarınızı araca götürmenize yardımcı olacaktır. Uçağınızda olabilecek muhtemel 1 saatlik gecikmeler fiyatımıza dâhil edilmiştir. Kibristransfer.com şoförü, yol ve trafik şartlarını dikkate alarak dönüş transferiniz için uygun olan hareket saatini tespit edecek ve size iletecektir. Böylece dönüş için hareket saatiniz belirlenmiş olacak ve karşılıklı teyitleşmiş olacaksınız.

Havalimanı taksi hizmeti kişiye özel ( Private ) ulaşım şeklinde yapılmaktadır. Araçta siz ve grubunuz haricinde kimse olmaz. Gideceğiniz yer her neresi olursa olsun; Lefkoşa, Magosa, Girne, İskele, Güzelyurt, Hotel, Kıbrıs’ta askeri birlik veya Kıbrıs’taki üniversitelerimize. şoförümüz sizi konaklama yapacağınız yere kadar götürecek, bagajlarınızı taşımanıza yardım edecektir. Araç tipi kişi sayınıza bağlı olarak değişmektedir, 1–3 kişi için binek araç kullanmaktayız, binek araçlar, bagajlar belirtilen ölçülerde olmak koşuluyla, 3 kişilik bagaj taşımacılığına müsaittir, 4 – 7 kişi arasındaki transferler Mercedes Vito tipi araçlarımızla yapılmaktadır.  Ekip olarak sizleri KKTC’de görmekten mutluluk duyacağız.

kıbrıs taksi

Her Bölgeye Kıbrıs Taksi Transfer

Havalimanı kıbrıs taksi transfer hizmeti kişiye özel ulaşım şeklinde yapılmaktadır. Araçta siz ve grubunuz haricinde kimse olmaz. Gideceğiniz yer her neresi olursa olsun; Lefkoşa, Magosa, Girne, İskele, Güzelyurt, Otel, Kıbrıs’ta askeri birlik veya Kıbrıs’taki üniversitelerimize. şoförümüz sizi konaklama yapacağınız yere kadar götürecektir. Araç tipi kişi sayınıza bağlı olarak değişmektedir.

Havalimanından gideceğiniz adrese kadar konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlayarak, kolayca Kıbrıs’ta ikamet edeceğiniz yere ulaştırıyoruz. Kıbrıs’ta kiralık araç kullanmak isteyen müşterilerimiz içinse tavsiyemiz iş ortağımızın sitesini ziyaret edip fiyatlar hakkında bilgi alabilirler. www.kibrisrentacar.com